CO JE SWINGERS?
Galerie
Cenník
KDE NÁS NAJDETE
Kontakt
Kdy máme otevřeno?
Pondělí ZAVŘENO
Úterý ZAVŘENO
Středa ZAVŘENO
Čtvrtek ZAVŘENO
Pátek od 20:00 do 05:00
Sobota od 20:00 do 05:00
Neděle ZAVŘENO
Nyní je ZAVŘENO
Rychlý kontakt

swingersclub@centrum.sk
+421 
+421 
Flag Counter


Facebook
www.facebook.com/FanusikoviaSwingers
Zdieľať


Anketa
JAKOU FORMU ÚHRAD PREFERUJETE?   All Inclusive, jednou platím a pak jedu co to dá 10 (100%)

   Platím každej drink 0 (0%)

   Nerozhoduje, je mi to jedno 0 (0%)

Odběr novinek
Domů > Historie a povaha > Historie a pravá povaha swingers párty

Historie a pravá povaha swingers párty

06.09.2013 16:24

Mylná představa světa o swingers.


Označení swingers zná dnes každý, ale jen málokdo si pod ním představuje skutečnou realitu
. Spousta lidí žije v představě, že swinger párty je extrémně perverzní skupinový sex či gang-bang, jemuž se oddává skupina nadržených nezvladatelných vyvrhelů, pravděpodobně alkoholově či drogově omámených. Za tento stav je zodpovědný zejména porno průmysl, který produkuje desítky videí označených jako swingers akce, sex párty apod., které zobrazují vášnivé orgie všech se všemi. S realitou to však má pramálo společného a zasvěcení se takové představě mohou jedině smát.


Swingers - o co jde ve skutečnosti?


Swinging je ne-monogamní chování, při kterém oba partneři souhlasí se zahrnutím dalších osob do svých sexuálních aktivit. Může jít ovýměnu partnerů i o skupinový sex (trojka, nebo dvě dvojice). Swingers párty však navštěvují i páry, které se neplánují věnovat sexu s nikým cizím. Věnují se sami sobě a chtějí pouze zažít onu silně vzrušující atmosféru panující všude kolem.Swinger párty jsou často prostředkem k oživení partnerského životanetradičními sexuálními prožitky. Jaké ty zážitky budou, záleží čistě na touhách každého zúčastněného. Někdo se rád během milování dívá partnerovi přes rameno na jiný vášnivý pár. Někoho láká předvést se před ostatními. A jiný si chce vychutnat nespoutaný sex s cizincem beze jména. Každá sex party má ale jasně daná morální pravidla a zásady, nikdo nedělá nic proti své vůli a rozhodně není do ničeho nucen.

Jací lidé praktikují swingers?

Milovníci swingers mohou být třeba i mezi vašimi známými. Jsou to úplně normální lidé a jsou náležité hrdí na to, že 
jsou upřímní ke své sexualitě a touhám. Přesto je to utajená komunita - co se stane na swingers party, také na ní zůstane.Většina z lidí praktikujících swinging jsou spokojení a otevření lidé. Podle průzkumů je mezi nimi mnohem méně rasistů a homofobů. A svoji zálibu berou náležitě zodpovědně – 92% vyznavačů swingers zastává názor "jedině s ochranou".

Jak swingers komunita vlastně vznikla?

Swingers, jak je známe dnes, mají 
počátky u Američanů během druhé světové války. Vojáci, kteří bojují bok po boku na život a na smrt, si mezi sebou často vytvoří velmi důvěrná pouta. A ta se očividně mohou přenést i do normálního života. Manželky vojáků tehdy často bydlely blízko vojenských základen a zvláštní propojená intimní atmosféra panující kolem všech domácností se přenesla i do jejich sexuálního života.Výměna manželek a partnerek se tam postupně stala běžnou a morálně přijatelnou záležitostí.Rozšířit swingování mezi širší veřejnost pomohla sexuální revoluce v 60.letech 20.století, kdy se poprvé objevila antikoncepční pilulka. Začaly vznikat první inzertní časopisy specializované na výměnu partnerů. To však bylo v Americe – v Evropě se informace o swingers začaly výrazněji rozšiřovat až v osmdesátých letech. Nejvíce swingers klubů najdeme dnes v Anglii, Francii a Německu. V těchto zemích na jeden swingers klub připadají zhruba 3 až 4 klasické night kluby.

Kde a jak hledat swingers akce? Výměna partnerů přes internet?


Hledat sexuchtivé páry přes internet nedoporučujeme. Nikdy nevíte, na koho narazíte a scházet se v soukromí s někým cizím nikdy není nejlepší nápad. V klubu máte 'na výběr' mnohem více lidí a je zde zejména ochranka, která v případě nepovoleného chování zakročí. V soukromí u někoho doma takovou možnost nemáte. Co když se z pohledného chlapíka vyklube sadista zrovna ve chvíli, kdy se za vámi zaklapnou jeho zvukotěné dveře?

Sex s kamarády také raději ne.

Výměny partnerů s přáteli si hluboce rozmyslete – může to narušit nejen vztahy přátelské, ale rovnou i ty partnerské. U dvou lidí během sexu vždy hrozí určité zapojení citů, což je při nezávazných sexuálních praktikách samozřejmě nežádoucí. I proto jsou diskrétní swingers kluby tak výbornou volbou.

Nejlépe poslouží swingers kluby


Swingers kluby jsou oblíbeným místem pro nejkvalitnější erotické akce. V klubu najdete plno nejrůznějších neznámých lidí, erotických hraček a zároveň je tam dbáno na dodržování pravidel chování, bezpečnosti i hygieny. 


 


 


   

Copyright © 2013 Swingersclub | Mapa webu | Doporučujeme: www stránky zdarma www stránky | administrace webu