CO JE SWINGERS?
Galerie
Cenník
KDE NÁS NAJDETE
Kontakt
Kdy máme otevřeno?
Pondělí ZAVŘENO
Úterý ZAVŘENO
Středa ZAVŘENO
Čtvrtek ZAVŘENO
Pátek od 20:00 do 05:00
Sobota od 20:00 do 05:00
Neděle ZAVŘENO
Nyní je ZAVŘENO
Rychlý kontakt

swingersclub@centrum.sk
+421 
+421 
Flag Counter


Facebook
www.facebook.com/FanusikoviaSwingers
Zdieľať


Anketa
JAKOU FORMU ÚHRAD PREFERUJETE?   All Inclusive, jednou platím a pak jedu co to dá 10 (100%)

   Platím každej drink 0 (0%)

   Nerozhoduje, je mi to jedno 0 (0%)

Odběr novinek
Domů > PRAVIDLA NA PÁRTY

PRAVIDLA NA PÁRTY


Nový páreček

Pokud jste se s partnerkou rozhodli okořenit svůj sexuální život účastí na swingers party, měli byste si být (oba!) stoprocentně jisti, že dokážete zvládnout pohled na toho druhého, jak se oddává rozkoši s někým jiným. Žárlivost nechte za dveřmi, stejně i stydlivost a obavy. Tato hra je pouze pro otevřeně smýšlející páry. Jako pár na akcii přicházíte, jako pár byste měli také odejít. Na podobné akce jednotlivci nechodí, ani se tam tak nechovají.

Nechoďte pozdě.

Správná hvězda sice chodí o hodinu později, ale toto neplatí při swingers večírcích. Je to, jako byste přišli do kina uprostřed filmu, kromě toho, že jste zmeškali úvod, vyrušite i ostatní účastníky. Pokud přece jen jdete pozdě, ujistěte se u organizátorů, že je v pořádku, pokud se přidáte, v opačném případě máte smůlu.


Buďte přátelští.

Vzájemné se oddávání hromadným sexuálním dobrodružstvím vyžaduje přátelský přístup. Na to, aby vám lidé ochotně dovolili vyzkoušet si jejich ženu musíte především zapůsobit. Vzájemné sympatie jsou klíčovou prioritou v těchto sociálních skupinkách, pokud nezapadněte, musíte si najít jinou partu.

Zdraví a hygiena.
Interakce účastníků swingers party je na vyšší úrovni, než obvykle. Proto je nesmírně důležité dbát na hygienické zásady. Nikdo nemá rád tělesný pach. Před akcí se osprchujte a připravte na noc plnou vášně.

NE znamená NE - jak to říct.

Občas se stane, že se vám někdo nelíbí, a skutečně nemáte zájem o interakci jakoukoliv. Jednou z nejdůležitějších věcí které je třeba ovládat při etiketě swingers party je - jak říct ne. Odmítejte vždy slušně a jednoduše. Nezapleťte se vysvětlováním důvodů, nikoho nezajímají. Výmluvy jsou ještě horší, obyčejné NE úplně stačí.Smile

Netlačte na pilu.
Pokud se během "zábavy" chcete s nějakým párem vyměnit, navrhněte to mile a nenuceně. Nepřesvědčujte je, pokud řeknou ne, ani se neptejte proč. Vytvoříte tak zbytečné dusno a navíc se vás to může dotknout. Nepatří se dělat žádné scény, pokazíte tak celý večer všem.


S alkoholem opatrně.

Pití alkoholu je přijatelné, ale rozhodně si dávejte pozor, abyste to nepřehnali. Pokud se začnete chovat jako utržení z řetězu, nelítostně vás vyhodí. A to nemluvíme o tom, že s opilými si bude chtít zašpásovat málokdo.

Praktikujte bezpečný sex.
Zdraví je při takovém druhu akce na prvním místě. Proto považujte za samozřejmé používání kondomu (ne téhož po celou dobu). Nesnažte se nikoho přesvědčit, že máte rádi jízdu na ostro.

Nevyrušujte.

Nevyrušujte ostatních při zábavě hlučným hovorem, telefonováním, či jiným způsobem. Není nic horšího, než když se na party někdo snaží upoutat na sebe pozornost, a na takové party natož.

Užijte si to.
Nejdůležitější rada zní - užijte si to. Mějte na paměti, co můžete a co ne, ale uvolněte se a pobavte se, pouze tehdy z toho něco máte.

Kdo má přístup na párty.
Pokud není výslovně uvedeno jinak, samotní muži na párty nemají vstup dovolen. Párty jsou pouze pro páry a páry s doprovodem - rodinným přítelem nebo přítelkyní.

Zákaz fotografování.
Na párty platí přísný zákaz fotografování nebo filmování. Telefonování z mobilu je dovoleno jen na pokoji nebo ve vyhrazených prostorech.V soukromí vlastního pokoje tyto zákazy neplatí a pro vlastní potřebu a se souhlasem zúčastněných osob je možné focení nebo filmování.


                                         
   

Copyright © 2013 Swingersclub | Mapa webu | Doporučujeme: www stránky zdarma www stránky | administrace webu